Narystes i Taupa


Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ yra kredito unija atvira asmenims lietuvių protėviai ir jų “nedelsiant” šeimos. “Nedelsiant” šeima yra apibrėžiama kaip: Sutuoktiniui, tėvams, broliai, seserys, vaikai, seneliai, žingsnis tėvai, žingsnis vaikus, žingsnis broliais ir seserimis, ir Įvaikinimo santykiai.

Spauskite čia norėdami parsisiųsti Narystės taikymo kopiją.

Priežastys Naudotis Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ Paslaugomis

 

Internetinė Bankininkystė

Stebėkite savo Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ sąskaitas namuose, 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę naudojantis Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ internetinę bankininkystę. Tikrinkite sąskaitų balansus ir išklotines, mokėkite sąskaitas ir perveskite pinigus iš vienos sąskaitos į kitą.

 

Čekinės Sąskaitos

Gyvenimas yra pilnas komplikuotų sprendimų. Vienas iš tų neturėtų būti pasirenkant čekinę sąskaitą. Todėl Lietuvių Federalinė Kredito Unija „Taupa“ išduoda nemokamas ir už prieinamą kainą čekines sąskaitas su įvairiom savybėm kurios atitinka Jūsų reikalavimus.

 

Taupomosios ir Terminuotos Sąskaitos

Visiems yra svarbu taupyti. Lietuvių Federalinė Kredito Unija „Taupa“ stengiasi palengvinti Jums taupymą, siūlydama įvairius produktus su aukštu palūkanų kursu ir indėlių draudimu. Dėl to Lietuvių Federalinė Kredito Unija „Taupa“ visada gauna aukštus įvertinimus nuo JAV valdžios N.C.U.A.

 

Debetinės Kortelės

Turėsite galią tvarkyti savo pinigus ir pirkti bet kuriuo metu naudodamiesi mūsų Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ debetinėmis kortelėmis. Su 24-rių valandų ATM ryšiu ir patogia pirkimo galimybe visuose Mastercard, Pulse, NYCE ir Plus vietose. Šios kortelės suteikia visišką finansinę kontrolę. Bus patogu jungti įvairias taupomasias sąskaitas prie Jūsų čekinės sąskaitos dėl perviršio apsaugą. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti tiesioginę perviršio apsaugą. Gausite „Scorecard“ apdovanojimo taškus kurie siejasi su Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ Mastercard kreditine kortele.

 

Kredito Kortelės

Pirkimas niekada nebuvo taip apdovanojamas. Su Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ Mastercard, taupymas, patogumas ir apdovanojimas susiję su viena kortele.

  • Žemos palūkanos: Perveskite skolą su aukštomis palūkanomis į Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ kreditinę kortelę kurios palūkanos žemesnės.
  • Apdovanojimai: Pelnysite „Scorecard“ taškus už kiekvieną pirkinį. Taškais išpirksite vertingus apdovanojimus įskaitant keliones, dovanų korteles ir firmines prekes.
  • Metinio mokesčio: Nėra.

Būsto Paskolos

Lietuvių Federalinės Kredito Unijos „Taupa“ supranta, kad namų ar būsto pirkimas yra vienas iš didžiausių sprendimų kuriuos reikia padaryti. Mes čia galime Jums palengvinti siūlydami platų paskolų pasirinkimą: nekilnojamo turto paskolos ir kredito linijas, paskolas automobiliams ir asmenines paskolas. Jūs rasite pas mus prieinamas palūkanas, puikų asmeninį patarnavimą ir platų paskolų pasirinkimą pagal jūsų poreikius. Ar perkate savo pirmą ar antrą būstą, ar perrašote egzistuojančią paskolą, rasite čia namų paskolas su konkurentabiliomis palūkanomis ir su asmeniniu aptarnavimu ir įvairiomis galimybėmis.